Seslendirme

Seslendirme Hizmeti ve Kiralama:

Ses Sistemi Kiralama “Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Asker Eğlencesi, Açılış, Doğum Günü, Toplantı, Seminer, Sünnet, Konferans, Açık Hava Etkinlikleri… vb. organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz ses sistemlerini  ihtiyacınıza göre belirleyerek her bütçeye uygun fiyatlarda  kiralıyoruz.”

Kiralık ses sistemlerimiz teknolojiyi takip eden ekipmanlardan oluşmaktadır.

Cihazlar teslim edilmeden montaj hakkında gerekli bilgi ve destek verilmektedir aynı zamanda özel seslendirme kurulum hizmetimizde mevcuttur.

Profesyonel Ses Sistemi

Profesyonel ses sistemi kiralamada lider bir ekip olan Halit Elektronik; Düğün, Sünnet, Nişan, Söz, Kına, Açılış, Balo, Kokteyl, Toplantı, Seminer, Konferans, Açık Hava etkinlikleri, Okul Müsamere ve Etkinlikleri, Mezuniyet, Kutlama, Kurumsal Etkinlikler, Davetler, Canlı Müzik, Konser.vb. birçok organizasyonda kaliteli ses sistemleri ile sizlere en uygun çözümler sunar.   

Ekonomik Ses Sistemi

Ses sistemi kiralama alanındaki kaliteli ekipmanlarını ultra ekonomik fiyatlara kiralayan Halit Elektronik; her bütçeye uygun ses sistemleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı felsefe edinmiştir.

Size bir telefon kadar yakınız bizi arayın seslendirme ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunalım.

Tel: 0262 452 98 01        Gsm : 0535 305 05 41