Organizasyon

Düğün, Nişan, Kına Gecesi, Nikah, Özel Gün Kutlamaları, Sünnet Organizasyonu, Ses Sistemi ihtiyaçlarınızı ekonomik fiyat seçenekleri ile firmamızdan temin edebilirsiniz

Hizmetlerimiz:

Piyanist, Gelin masası, Gelin yolu, Gelin Arabası süsleme, Kına Organizasyonu, Kına Yolu, Kına Başı, Sünnet Koltuğu, Sünnet Arabası (Süsleme)

Size Özel  Fiyatlar : Bilgi için bizi arayın.

Nikah – Düğün organizasyonları

Hayatınızın en anlamlı gününü bir düğün törenine değil, size özel bir şölene dönüştürmek istiyoruz. Halit Elektronik Organizasyon olarak tüm hazırlıklarla ilgilenip bu özel gününüzde yanınızda olacağız.

Söz – Nişan

Evliliğe ilk adımınızı hep birlikte atalım. İster ev ister dış mekanda geceye özel süslemelerle yanınızda olacağız.

Kına Gecesi Organizasyonları

Düğüne sayılı günler kala bir de kına gecesi var. Organizasyonun detaylarını düşünmeyin. Halit Elektronik organizasyon ekibi tüm hazırlıklarını tamamlamış olup sizlere güzel bir eğlence sunacaktır.

Sünnet organizasyonları

Sünnet düğününü bir düğünden öte çocuk şenliği havasında geçirmeniz için Halit Elektronik Organizasyon yanınızda olacaktır.

Kamera, Fotoğraf ve Doğa Çekimi

Halit Elektronik Organizasyon ekibi olarak  Düğün, Sünnet, Nişan, Söz, Kına, Açılış, Balo, Kokteyl, Toplantı, Seminer, Konferans, Açık Hava etkinlikleri, Okul Müsamere ve Etkinlikleri, Mezuniyet, Kutlama, Kurumsal Etkinlikler, Davetler, Canlı Müzik, Konser.vb. birçok organizasyonda kamera ve fotoğraf çekimi ile  sizlere en uygun çözümleri sunuyoruz.  

Doğum Günü organizasyonu

Her yaşa uygun konsept sunumumuzla Halit Elektronik Organizasyon  yanınızda olacaktır.

Özel Gün Kutlamaları

İşyerinizdeki toplantıları, fuar organizasyonları, ürün lansmanları, yıldönümü kutlamaları, yılsonu toplantıları için yanınızda olmak istiyoruz.

Kişiye Özel Tasarımlar

Arkadaşınız ister okuldan, ister işten olsun, özel bir organizasyon düşünüyorsunuz Detayları bırakın biz çözelim. Size sürprizi sunmak kalsın.

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ

Organizasyonlarımızın hazırlık aşamasında ilk önce taleplerinizi alıyoruz. Mekan konusunda mutabık kaldığımızda, konsepte karar veriliyor ve organizasyon hız almaya başlıyor. Onay gelince sizlere özel çalışmalarımız başlıyor ve göz nuru emeğimiz şekilleniyor. Organizasyon işlemleri tamamlandığında  son halini  beğeninize sunuyoruz. Gereken düzeltmeleri yapıyor akabinde  organizasyonu gerçekleştiriyoruz.

Halit CANBATUR         

0535 305 05 41